Použití – PP kámen

Použití

Kuchyně

Kuchyně

Konglomerovaný kámen Technistone je perfektní volbou pro realizaci či renovaci vaší kuchyně. Díky své odolnosti a pevnosti se vám na něm bude dobře krájet i vařit. Nemusíte si dávat pozor na to, abyste krájeli vždy na prkénku, a rozhodně po sobě nebudete hned utírat každou kapku vody. Povrch kuchyňské desky se navíc velmi snadno udržuje v perfektní čistotě.
Technistone ladí s kuchyněmi v moderním minimalistickém stylu, hodí se ke košatému vintage stylu a uplatní se i v kuchyni v rustikálním stylu. Výborně se doplňuje s bílou barvou i dřevem.

Výhody použití kamene Technistone v kuchyni

Koupelny

Koupelny

Desky pod umyvadla z Technistonu dobře snášejí vodu. Díky vysokým teplotám při jejich výrobě se do materiálu nedostane ani kapka, což je v koupelně nespornou zárukou dlouhé životnosti. Desku dovedeme podlepit tak, aby opticky vypadala robustněji. Z desky o tloušťce 20 nebo 30 mm vytvoříme takovou, která se tváří, že má 60 mm i více.

Výhody použití kamene Technistone v koupelně

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby

Díky vynikajícím tepelným vlastnostem a vysoké odolnosti materiálu se konglomerovaný kámen hodí pro obklady a římsy krbů. V nejrůznějších barevných odstínech se skvěle přizpůsobí vašemu interiéru a dotvoří kouzlo rodinného krbu. Vynikne také při obložení vnitřních krytých i venkovních bazénů, wellness center nebo velkoryse pojatých koupelen.
O jeho kvalitách svědčí i renomované komerční realizace – používají ho česká multikina sítě CinemaCity a haly letiště Heathrow, kde obstojí v každodenním rušném provozu.

Výhody použití kamene Technistone

Schody

Schody

Schodiště představuje náročnou investici do vašeho interiéru, kterou může nevhodná volba materiálu znehodnotit. Konglomerovaný kámen Technistone se skvěle hodí pro samonosné nebo tradičně podporované schodišťové stupně. Jeho údržba je oproti jiným materiálům velmi snadná a díky minimálnímu množství spár se v něm nebudou usazovat žádné nečistoty.
Kamenné schodiště vyrobíme na míru vaší domácnosti, kreativitě vašeho architekta a vašim náročným kritériím.

Výhody použití kamene Technistone

Vyberte si kvalitní a trvanlivý materiál Technistone. Ozvěte se nám

TELEFON
+420 606 828 897
EMAIL
ADRESA
Polní 1629, 696 03, Dubňany