Proč Technistone?

Představte si dokonalý přírodní povrch s dvojnásobnou pevností a tvrdostí než mramor nebo žula. Díky bezpórovitosti je hygienický a proto si velmi dobře rozumí s potravinami.

Můžete na něm cokoliv krájet či zpracovávat – dokonce natloukat maso nebo uválet těsto. Po této práci stačí desku pouze setřít navlhčenou houbičkou či hadrem.

Máte malé dítě a lozí po podlaze? Nevadí. Dlažby Technistone jsou vhodným řešením, dobře vedou teplo a tedy jsou vhodné i v rámci použití podlahového vytápění.

Je to zkrátka ideální podklad, na kterém již stačí jenom rozvinout vaši fantazii – Technistone vám půjde ve všem naproti.

Výhody materiálu Technistone:

  • je prakticky nezničitelný – kuchyňská deska, barová, či koupelnová deska je opravdu na celý život; odolná proti vysokým teplotám, chemikáliím, oděru, poškrabání a pořezání
  • mnoho dostupných povrchů – je libo vysoký či střední lesk, matný povrch v podobě broušené, tryskané, brakované anebo Antique s velmi zajímavým dotekem?
  • můžete jej čímkoliv polít – bezpórovitý povrch bez jakýchkoliv mikroskopických narušení zaručí, že červené víno, rozlitá káva, či jiná běžně dostupná chemikálie v domácnosti materiál nepoškodí.
  • je hygienický (bezbakteriální) – díky bezpórovitému povrchu se bakterie nemají kde zachytit; větší formáty minimalizují potřebu spojovacích spar
  • snadno se udržuje – přednost, kterou jistě oceníte
  • detaily vaší kuchyně – Technistone řeší zajímavým způsobemdůležité detaily vaší kuchyňské desky – např. umožní zasadit dřez zespodu, do roviny, či vybrousit odkapovou plochu, potažmo jen úkapové drážky přímo do desky
  • nadstandardní záruka – 5 let

Propagační video

Kontakt

Ing. Petr Prášek

Polní 1629
696 03 Dubňany

Tel.: +420 606 828 897
ppstone@seznam.cz

 

: 40398021

DIČ: CZ6008161390

Registrován u živnostenského úřadu

Copyright © 2013 - 2019 PPKámen